Gamingowy komputer do 2000 zł? To możliwe

Share on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest1Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

Stając przed wyborem komputera gamingowego często jedną z pierwszych barier na naszej drodze jest cena sprzętu. Jak wybrać komputer, który zarówno sprosta naszym oczekiwaniom pod względem wydajności w najnowszych produkcjach na rynku gier, jak i zmieści się w zaplanowanym przez nas na zakup budżecie?  Ceny nowych podzespołów potrafią być naprawdę wysokie w przypadku ich ograniczonej dostępności, a niejednokrotnie bywa, że poza samym komputerem musimy zaplanować również zakup dodatkowych akcesoriów (klawiatura, mysz) oraz monitora.

Wartym uwagi wydaje się być więc zakup komputera używanego, który zapewni wysoką wydajność w niższej cenie. Zakup komputera z niesprawdzonego źródła może jednak powodować problem z późniejszą realizacją naprawy gwarancyjnej. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nam możliwość dokonania zakupu poprzez autoryzowanych sprzedawców, co w przypadku jakichkolwiek problemów ze sprzętem znacznie ułatwi proces ich naprawy. Dodatkowo produkty używane są dokładnie sprawdzane i tego typu autoryzowana firma udziela na nie 12-miesięcznej gwarancji.

Przechodząc do wyboru samego modelu, wartym polecenia będzie desktop Lenovo Thinkcentre M81. W wyjątkowo atrakcyjnej cenie zapewni on odpowiednią wydajność zarówno w przypadku codziennego, multimedialnego użytku, jak i przy najnowszych grach o sporych wymaganiach sprzętowych. Został on wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Core i5-2400 o taktowaniu 3,4GHz oraz kartę graficzną GTX 1050 z 2GB pamięci własnej. Tak dobrany zestaw pozwoli na rozgrywkę w wysokich ustawieniach graficznych w najbardziej rozpowszechnionej obecnie rozdzielczości – FullHD. Dodatkową wygodę w trakcie codziennego użytku zapewni szybki dysk SSD o pojemności 240GB. Użytkowanie takiego komputera, to czysta przyjemność dla fanów gier video.

Zachęcamy również do zapoznania się z pełną ofertą komputerów oraz akcesoriów dostępną na poniższej stronie internetowej: http://www.servecom.pl

Komentarze
  1. 12 miesięcy temu
  2. 1 rok temu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.