Bandy LED – podgrzewają atmosferę

bandy-ledNie tylko rozgrywki sportowe wzbudzają duże emocje wśród kibiców. Również nowoczesne nośniki informacji sprawiają, że temperatura na stadionach rośnie.

Hale sportowe, baseny, stadiony – to właśnie tam skupione są oczy wszystkich fanów sportu, a reklamodawcy mogą wykorzystać narzędzia digital signage, aby dotrzeć do swoich potencjalnych Klientów. W trakcie wydarzeń sportowych wykorzystywane są nie tylko ekrany LED, ale również, a może przede wszystkim –  Bandy LED. Możemy znaleźć je zarówno na wielkich stadionach, jak i w mniejszych halach i ośrodkach sportu. Tutaj trafiamy już na jedną z wielu zalet, jakie posiadają bandy LED, a mianowicie ich uniwersalność.

Dlaczego uniwersalność jest tak ważna? Ponieważ dzięki niej, bandy LED nie nakładają żadnych ograniczeń co do swojej wielkości czy też sposobu wykorzystania i miejsca, w którym mają się znajdować. Z łatwością można wkomponować je zarówno na dużych stadionach, jak i w mniejsze hale sportowe. Na jednym i na drugim, doskonale spełnią swoją rolę.

Co więcej, tego typu konstrukcje nie nakładają żadnych ograniczeń co do warunków atmosferycznych, a co za tym idzie swojej ogólnej wytrzymałości. Bandy LED są bardzo trwałe, co jest zasługą specjalnej, stworzonej właśnie na potrzeby wydarzeń sportowych, konstrukcji. Dopasowywanie długości konstrukcji również jest niezwykle łatwe. Sekret tkwi w specjalnej budowie, a mianowicie kabinetach, które można dowolnie ze sobą łączyć i tym samym tworzyć konstrukcje zarówno duże, jak i nieco mniejsze.

Emocje i… reklama

Jakie funkcje, pełnią te nośniki np. podczas meczu piłki nożnej? Dzięki bandom LED, możliwe jest wyświetlanie nie tylko bieżących informacji związanych z przebiegiem meczu – żółtych kartek czy zmian zawodników, ale również komunikatów promocyjnych. Reklama podczas wydarzeń sportowych jest dziś doskonałą okazją, aby zapoznać z nią szersze grono odbiorców, co odbywa się z obustronną korzyścią, zarówno dla reklamodawców, widzów, jak i organizatorów wydarzeń sportowych.

Wytrzymałe i doskonałe w odbiorze

Dlaczego bandy LED są tak popularne? Przede wszystkim ze względu na to, że można je stosować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz obiektów. Bandy zabezpieczone są bowiem zarówno z przodu, jak i z tyłu, przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznymi. Nieważne, czy dni są słoneczne, czy pochmurne. Bandy LED proponowane przez TDC Polska, zapewniają doskonałą widoczność zarówno w pełnym słońcu, jak i wtedy, gdy niebo zakrywają chmury. Rozmiar zastosowanej w bandach LED plamki, pozwala na czytelne wyświetlanie komunikatów w dosłownie każdych warunkach. Należy wspomnieć również o oprogramowaniu, na którym oparte są bandy LED, które sprawia, że ich obsługa nie sprawia żadnych problemów.

Transport band LED? To nie problem! Do transportu używane są przenośne skrzynie, tzw. Fligh Case. Powierzchnia przewożonych nośników, koszty transportu i magazynowania są niewątpliwie niższe, a Klient sam dobiera długość oraz opcje wykończenia band. Ponadto, bandy wyposażone są w nóżki oraz podpórki, które sprawiają, że cała konstrukcja jest bardzo stabilna.

Decyzja należy do Ciebie!

Oferta dostępnych na rynku nośników digital signage jest ogromna i to właśnie właściciele firm decydują jakie urządzenia najlepiej sprawdzą się do prezentacji oferty ich przedsiębiorstwa. Również oni decydują, jakie treści pojawiać się będą na nośnikach i z jaką częstotliwością. Bandy LED z pewnością będą stanowiły uatrakcyjnienie każdej imprezy sportowej. Więcej o bandach led na tdcpolska.pl

Dodaj komentarz