Bez zarysowań i uszkodzeń

photo-1522205969998-dceeeda5424aNa rynku telefonów komórkowych zadebiutował nowy flagowiec marki Samsung – Galaxy Note 9. Na razie model jest dostępny w przedsprzedaży. Na sklepowe półki trafi dokładnie 24 sierpnia.

Galaxy Note 9

Miłośnicy Samsungów z najwyższej półki na tę wiadomość czekali z niecierpliwością. Najnowszy model producenta w zasadzie jest bardzo podobny do starszego poprzednika. Z przodu na pierwszy rzut oka nie dostrzeżemy żadnych zmian. Z tyłu natomiast przesunięto czytnik linii papilarnych poniżej obiektywu aparatu. Czy to koniec zmian? Oczywiście, że nie. Pojawiło się wiele nowych rozwiązań, ale w zdecydowanej większości bazują one na oprogramowaniu i budowie wewnętrznej, a nie na stronie wizualnej. Galaxy Note 9 napędzany jest potężnym procesorem. Jego niewątpliwą zaletą jest też na przykład pojemniejsza bateria, która znacznie wydłuża czas pracy na jednym naładowaniu. Poza tym według wstępnych badań, najnowsze dziecko koreańskiego producenta zostało wyposażone w najlepszy wyświetlacz, jaki do tej pory użyto w smartfonach. Warto więc zadbać o niego w szczególny sposób. Zwłaszcza, że model ten jest jednym z najdroższych smartfonów dostępnych na rynku! Do wyboru mamy na przykład szkło hartowane bądź folię ochronną.

Ochrona dla Samsunga Galaxy Note 9

Na sklepowe półki model stworzony przez Koreańczyków powinien trafić w pięciu wersjach kolorystycznych. Obudowa będzie mogła więc być czarna, fioletowa, brązowa, niebieska bądź szara. Zastanawiacie się, czy skoro telefon dopiero zadebiutował, znajdziecie już do niego dedykowane etui? Oczywiście, że tak! Ba! Nawet niejedno. Osoby ceniące oryginalny wygląd tego giganta z serii urządzeń GSM powinny postawić na obudowę silikonową Spigen Liquid Crystal lub Ringke Air Crystal View. Wykonane z miękkiego i wytrzymałego tworzywa TPU, zapewniają wytrzymałość na upadki. Odmiennym etui Galaxy Note 9 jest na przykład pokrowiec z zamykaną klapką charakteryzujący się lekkością, elegancją i funkcjonalnością. Dzięki specjalnym kieszonkom możemy w nim również nosić gotówkę i kartę płatniczą. Połączenie dedykowanej obudowy z odpowiednim zabezpieczeniem ekranu pozwoli na użytkowanie Samsunga Galaxy Note 9 przez długi czas bez zarysowań czy trwałych uszkodzeń.a

Dodaj komentarz