Fibaro w walce z gigantami rynku na targach CEDIA EXPO 2013

cediaSpośród sześciu tysięcy tegorocznych wystawców CEDIA EXPO 2013 tylko 31 firm zakwalifikowało się do finału konkursu na najlepszy produkt. Wśród nich, po raz pierwszy w historii, jest produkt z Polski – Home Center2, centralka systemu inteligencji budynkowej Fibaro. Polska firma zmierzy się ze światowymi liderami branży takimi, jak Lutron, Honeywell, Control 4 czy Legrand.

CEDIA EXPO 2013 to prestiżowa impreza targowa w USA przedstawiająca nowości rynkowe w branży elektroniki mieszkaniowej. W tym roku odbywać się będzie od 26 do 28 września w Denver. Organizatorem wydarzenia jest CEDIA (The Custom Electronic Design & Installation Association), międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające ponad 3500 firm specjalizujących się w projektowaniu i produkcji elektronicznych systemów przeznaczonych do zastosowań domowych. Co roku impreza przyciąga uwagę tysięcy specjalistów i zwiedzających.

Dzięki nominacji znaleźliśmy się w gronie najlepszych marek naszej branży. Wierzymy, że po raz pierwszy w historii polska firma przywiezie tę prestiżową nagrodę do kraju, tym bardziej, że w trakcie zbliżających się targów planujemy oficjalny początek sprzedaży naszego produktu w USA. To dla nas ogromne wyróżnienie

– mówi Maciej Fiedler, prezes Fibar Group.

Firma Fibar Group jest producentem bezprzewodowego systemu inteligencji budynkowej Fibaro, który pozwala na sterowanie pracą większości domowych urządzeń i instalacji. Systemem zarządza się za pośrednictwem komputera lub smartfona, można nim również sterować głosowo za pomocą „wirtualnej asystentki” LiLi. Dzięki temu, iż jest to rozwiązanie bezprzewodowe, instalacja przebiega zupełnie bezinwazyjnie. System Fibaro jest obecnie dostępny w sieci ponad stu salonów i punktów partnerskich w naszym kraju. Można go też kupić w ponad 40 krajach na całym świecie.

obuwie ochronne

Fibar Group jest laureatem licznych nagród, między innymi National Champion w European Business Awards oraz dwukrotnym zdobywcą tytułu Lider Innowacji i Rozwoju. Centralka Home Center2 zarządzająca systemem Fibaro zwyciężyła w organizowanym przez TVN Turbo konkursie Męska Rzecz 2012 w kategorii Gadżet i elektronika, a w 2013 r. uzyskała nominację do Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”.

Ogłoszenie zwycięzców konkursu na najlepszy produkt CEDIA EXPO 2013 nastąpi na specjalnej konferencji prasowej 27 września.

Dodaj komentarz