Profesjonalista w zakresie digitalizacji dokumentów

plikiW procesie digitalizacji dokumentów ważne jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa danych wszystkim klientom, którzy doskonale wiedzą, jak istotna jest jakość informacji oraz wspieranie procesów biznesowych za pomocą usługi skanowania dokumentów.

Firma Ekoakta może pochwalić się 12-letnią obecnością na rynku i doskonałymi rekomendacjami dotychczasowych klientów, którzy mieli przyjemność skorzystania z jej usług w zakresie usprawniania cyklu życia i obiegu dokumentów od momentu ich powstania, aż do archiwizacji i zniszczenia. Wewnętrzne procedury, intuicyjna dla użytkownika strona www.ekoakta.pl, zespół doskonale wyszkolonych specjalistów oraz profesjonalizm potwierdzony certyfikatami bezpieczeństwa to atuty, które decydują o tym, że Ekoakta to doskonały wybór dla firm, które interesuje digitalizacja dokumentów.
Dokumenty papierowe w wersji elektronicznej – usługa dla nowoczesnych firm
Wymogi konkurencyjnego współczesnego rynku wymuszają na firmach większą efektywność i zmiany w sposobie pracy z dokumentami. Dokumenty papierowe odchodzą do lamusa, a digitalizacja dokumentów staje się koniecznością. Usługa digitalizacji oferowana przez Ekoakta obejmuje skanowanie dokumentów nawet w zakresie masowym oraz stworzenie ich elektronicznego archiwum, a także skanowanie korespondencji przychodzącej do firmy. Wydajne i oszczędne rozwiązania w tym zakresie wspierają obieg firmowej dokumentacji. W zakres usługi wchodzi odbiór i pakowanie dokumentów z lokalizacji wskazanej przez klienta, ich transport oraz przygotowanie do wykonania skanów, proces przetworzenia ich na wersje elektroniczne wraz z zapisem w wybranym przez klienta formacie oraz katalogowanie ich w archiwum elektronicznym.
Korzyści z digitalizacji dokumentów
Dzięki przetworzeniu dokumentów papierowych na wersję elektroniczną firma zyskuje możliwość uproszczenia i przyśpieszenia pracy z dokumentami, zmniejsza koszty bieżącego funkcjonowania poprzez rezygnację z usług kurierskich, drukowania oraz kopiowanie dokumentów, a także ma szansę lepszego wykorzystania powierzchni biurowych. W zakres usługi wchodzi również audyt pozwalający doprecyzować potrzeby klienta, aby usługa została wykonana zgodnie z jego oczekiwaniami.

Dodaj komentarz