Karty flotowe – porównanie oferty BP Polska

Koncern BP Polska emituje karty flotowe, które pozwolą przedsiębiorcom firm transportowych na skorzystanie z wielu benefitów. Wśród oferty BP Polska wyróżnić można trzy rodzaje kart, przy czym wszystkie z nich cechują się odmiennymi korzyściami. Jak wybrać odpowiednie karty paliwowe? Co się opłaca dla właścicieli firm?

Jak wybieramy karty flotowe?

Gdy wybieramy karty flotowe, decyzja uwarunkowana jest wieloma odrębnymi czynnikami. Należy pamiętać, że karty paliwowe typu prepaid oraz postpaid są w czasach obecnych jednym z podstawowych narzędzi właścicieli firm. Wybierając kartę, kluczowym czynnikiem jest zagęszczenie stacji w krajach, na których terenie będzie odbywał się transport.

Doskonałym wyborem będzie skorzystanie z kart BP Polska, które funkcjonują w wielu krajach unijnych. Ich głównym atutem jest całodobowy system online, który pozwala zarządzać kartą. Ma to wielkie znaczenie w momencie, w którym zależy nam na zmianie limitów i ograniczeń, tudzież pełnym monitoringu stanu zużytego paliwa. Nie jest to jednak wszystko, co oferują karty flotowe BP.

Karta paliwowa BP + Aral

Z dedykacją dla właścicieli firm, których pojazdy funkcjonują nie tylko w kraju, ale także za granicą, BP Polska oferuje karty paliwowe BP + Aral. Pozwalają one na skorzystanie aż z 25 000 stacji, które akceptują system Routex. Ze względu na swoją specyfikację, oferta tej karty kierowana jest głównie do firm transportowych. Największym atutem tej opcji jest możliwość uzyskania całodobowej pomocy drogowej na terenie Europy.

Karta flotowa – BP Plus

Z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, których floty pojazdów funkcjonują w obrębie Polski, koncern paliwowy BP stworzył doskonale dopasowaną ofertę. Karta flotowa BP Plus funkcjonuje niezależnie od ilości posiadanych przez właściciela pojazdów. Wszyscy klienci, którzy podpiszą umowę na kartę, będą uprzywilejowani do korzystania nie tylko ze stacji BP, ale także z wszystkich stacji partnerskich Circle K, które także honorują kartę.

Wśród wielu udogodnień związanych z kartą, znajdują się rabaty na myjnie, płyny eksploatacyjne oraz paliwo. Ponadto wszyscy Klienci zyskują dostęp do indywidualnych raportów, które pozwalają na monitoring procesu tankowania. Ta karta flotowa może zostać przypisana do numeru samochodu, tudzież wystawiona na okaziciela.

BP Komfort Prepaid

Dla firm małych, których miesięczne wydatki na paliwo nie przekraczają 14 000 zł, koncern BP Polska przygotował niezwykle spersonalizowaną ofertę. Skorzystanie z niej jest niezwykle proste, gdyż wymaga jedynie wypełnienia formularza online, dostępnego w serwisie oraz uiszczenie przedpłaty.

Korzystanie z karty paliwowej prepaid zapewnia pełen komfort, w którym zawiera się między innymi szybkość transakcji. Ponadto miesięczna faktura zbiorcza zdecydowanie zmniejszy ilość dokumentów, z jakimi borykać musi się mały przedsiębiorca. Dla wszystkich firm, które dopiero debiutują na rynku, jest to opcja idealna, jeżeli chcą kontrolować wszelkie wydatki paliwowe. Benefitem dodatkowym jest oszczędzenie 10 groszy za każdy zakupiony 1 litr paliwa premium  oraz 5 groszy w przypadku paliwa zwykłego. Ponadto właścicielom karty przysługuje 5% zniżki na płyn do spryskiwaczy, olej oraz korzystanie z myjni.