Najlepsze telewizory na mundial w Rosji

startup-593316_1280Mundial w Rosji to dobry moment, aby pomyśleć o zakupie nowego telewizora, dzięki któremu będzie można w pełni cieszyć się tym piłkarskim świętem. Zachęca do tego fakt, że wiele naprawdę dobrych modeli jest dostępnych w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Nie martw się, jeśli zupełnie nie znasz na technice związanej z obrazem – zaprezentujemy Ci trzy warte nabycia modele wraz z uzasadnieniem, dlaczego to właśnie w nie warto zainwestować swoje pieniądze.

Samsung MU6402 – dobra cena za dobry telewizor!

Samsung MU6402 to telewizor 55-calowy, z matrycą LED, obsługujący rozdzielczość 3840 × 2160 pikseli, czyli 4 K Ultra HD. I praktycznie to wystarczyłoby za rekomendację, jedna nie wypada po prostu nie dodać, że model ten obsługuje HDR, co wpływa na jasność oraz ostrość nawet najmniejszych detali na ekranie, a także stosuje technologie zastosowane dla osiągnięcia optymalnego nasycenia barw i wydobycie ich głębi – Active Crystal Color, UHD Up-Scaling (podwyższenie materiałów o niższej rozdzielczości do wyższej rozdzielczości), a także Contrast Enhancer.

Samsung MU6402 to także system dźwięku przestrzennego, wydobywający się z głośników o mocy 20 W. Ciekawostką jest pilot tylko z zaledwie kilkoma przyciskami – wybieranie kanałów odbywa się przez menu ekranowe. Platforma Tizen oferuje wszystkie najpopularniejsze aplikacje. Dlatego telewizor Samsung doskonale nada się nie tylko na mundial w Rosji, ale posłuży przy kolejnych!

SONY KD55XE7005 – nowoczesność w każdym calu!

SONY KD55XE7005 to 55” w najlepszym wydaniu. Matryca VA pokazuje obraz w rozdzielczości 4K Ultra HD (3840 × 2160 pikseli), a o wysoki kontrast oraz żywe barwy dbają takie technologie, jak 4K X-Reality PRO, Live Colour czy dynamiczne zwiększanie kontrastu. Gwarantuje to ultra realistyczny obraz, a co za tym idzie – wysoki poziom satysfakcji z oglądania. Dwa 10-watowe głośniki zapewniają doskonałe doznania dźwiękowe dzięki systemowi dźwięku przestrzennego DTS, który wykorzystuje technologię S-Force Front Surround oraz ClearAudio+, aby był on krystalicznie czysty.

SONY KD55XE7005 ma autorską platformę SmartTV, oferującą między innymi przeglądarkę internetową Opera i serwis z aplikacjami Opera Store. Dzięki temu może posłużyć nie tylko do oglądania transmisji sportowych i telewizji, ale również przeglądania sieci. Również po podłączeniu konsoli nikt nie powinien narzekać!

PHILIPS 55PUS6432 – 4K z Androidem na pokładzie

PHILIPS 55PUS6432 to smukły telewizor 4K Ultra HD z matrycą LED. Przekątna wyświetlacza ma 55”. Zastosowano w nim technologię Ambilight, która wykorzystuje umieszczone na krawędziach telewizora diody do emitowania dynamicznie dostosowanego do wyświetlanego przez ekran obrazu światła. Takie rozwiązanie pozwala na optyczne rozszerzenie obrazu na ścianę wokół, zapewniając wyjątkowe wrażenia. Natomiast technologia Pixel Plus Ultra HDz ostry i naturalny obraz, charakteryzujący się płynnością oraz głębią.

PHILIPS 55PUS6432 działa pod kontrolą system Android, co daje m.in. dostęp do aplikacji ze sklepu Google Play. Komfort oglądania telewizji i grania w gry zwiększa dźwięk DTS Premium, emitowany przez dwa 10-watowe głośniki telewizora.

Dodaj komentarz