Wygodny sposób na magazynowanie towaru

c1c141a702d0b7f2e89d5045bcf22dae54baf445Magazynowanie produktów, szczególnie produktów żywnościowych, wiąże się z koniecznością zakupu odpowiednich pojemników i urządzeń służących do transportowania ich w dużej ilości. Magazyny wielkich hurtowni, jak również zakłady przemysłowe i markety bardzo chętnie wykorzystują skrzyniopalety plastikowe.

Ich przewaga nad drewnianymi jest kolosalna. Przede wszystkim, takie skrzyniopalety wykonane z tworzywa sztucznego jest o wiele łatwiej utrzymać w czystości – zazwyczaj wykorzystuje się do tego myjki ciśnieniowe i łagodne środki myjące oraz dezynfekujące, których użycie w przypadku skrzyń drewnianych byłoby niemożliwe. Pojemniki magazynowe, w których przechowywana jest żywność bardzo często ulegają zabrudzeniu – rozlewaniu się płynów, brudzeniu od podłogi, na której gromadzi się błoto i kurz, rozrywaniu się folii, w którą spakowane są produkty żywnościowe i tym podobne. Trudno jest zapobiegać zabrudzeniom, natomiast można stosować takie pojemniki do przechowywania różnych produktów, które raz na tydzień można umyć myjką ciśnieniową i tym samym zachować ich czystość, świeżość i higienę.

Jeśli chodzi o stronę opakowania-plastikowe.pl – pojemnik plastikowy można nabyć tutaj w różnych postaciach – wyższy, niższy, składany lub nie, w odpowiednich kolorach, grubościach, wykonany z konkretnych stopów tworzywa, przeznaczonych do przechowywania produktów żywnościowych bądź innych – jest ich naprawdę duży wybór. Warto sugerować się praktycznymi zaletami posiadania takich pojemników. W przeciwieństwie do skrzyń drewnianych, te plastikowe skrzyniopalety możemy składać, dzięki czemu zajmują o wiele mniej miejsca – tyle co standardowe euro palety drewniane. Składanie to jest intuicyjne i wygodne, niezbędne wówczas, gdy puste skrzynie chcemy składować na magazynie tak, by zajmowały jak najmniej przestrzeni w górę.

źródło: http://opakowania-plastikowe.pl/system-9000/kuwety-i-pojemniki-magazynowe

Dodaj komentarz