Znakomity i uniwersalny – iPhone 5S

znakomity-i-uniwersalny-iphone-5s-2

Produkt Apple to klasowe urządzenie, pełne różnorodnych i praktycznych funkcji. Mimo tak rozległych możliwości, jest również niezawodny i wyjątkowo stabilny, jak na telefon tej klasy.

Apple – król innowacji

Koncern spod znaku nadgryzionego jabłka zawsze zaskakiwał nowoczesnymi rozwiązaniami, które jednocześnie zachwycały konsumentów praktycznością. Takie podejście od lat gwarantuje marce czołową pozycję na rynku i sprawia, że nawet urządzenia będące pewien czas po swojej premierze, nadal cieszą się ogromnym zaufaniem klientów.

Znakomitym przykładem jest Apple iPhone 5s, który zadebiutował na rynku 3 lata temu. Choć szczególnie w przypadku elektroniki może się wydawać, że smartfon z takim stażem powinien już dawno wypaść z obiegu, rzeczywistość jest zupełnie inna. 5s wciąż nabywany jest w salonach, a swoją funkcjonalnością przebija większość modeli debiutujących nawet w tym roku.

Telefon dla każdego

Ogromną zaletą smartfona są jego walory użytkowe. Mnogość różnorodnych funkcji sprawia, że telefon świetnie sprawdza się tak w rękach biznesmena, jak i młodego użytkownika portali społecznościowych. Bez wątpienia to zasługa znakomitych parametrów. Urządzenie posiada 64-bitowy procesor A7, a optymalnie dobrana pamięć operacyjna zapewnia wyjątkowo sprawną pracę. Nie musisz obawiać się o niespodziewane zawieszenie systemu (swoją drogą znakomitego iOS), aplikacje działają bardzo płynnie.

Apple iOS 5s jest bardzo stabilny, zatem nie musisz martwić się też o utratę ważnych danych. Co więcej, działa równie szybko i sprawnie, nawet jeżeli w tle pracuje wiele aplikacji. To wymarzony telefon dla wszystkich osób wykonujących mnóstwo czynności jednocześnie i tych, które żyją w pośpiechu. Po co tracić czas na pisanie maila od początku lub kilkukrotne wykonywanie zdjęcia, bo wciąż jest nieostre?

Klasowe multimedia

Skoro już jesteśmy przy kamerze, warto zwrócić uwagę na obiektyw. Rozdzielczość w wymiarze 8 Mpix Full HD w zupełności wystarcza do wykonywania zdjęć o wysokiej ostrości oraz nagrywania materiałów video. Co więcej, dzięki poprawieniu kilku detali, takich jak zwiększenie wymiarów matrycy, jakość zachowywanych plików nierzadko przewyższa tę, którą spotyka się w najnowszych modelach na rynku. Doskonała optyka pozwoli ci na nagrywanie video w jakości 120 klatek na sekundę, a liczne opcje dodatkowe to np. dowolny wybór miejsca spowolnienia.

Niemal tradycyjnie w telefonach od Apple zastosowano trwały i wytrzymały ekran Retina z rozdzielczością równą 326 pikseli/cal. Wyświetlacz o przekątnej 4 cali sprawia, że telefon zachował kompaktowy rozmiar, co obecnie jest bardzo rzadko spotykane.

Czytnik linii papilarnych w Apple iPhone 5S

Koncern jako jeden z pierwszych zastosował to rozwiązanie, dlatego też iPhone 5s śmiało można nazwać aparatem rewolucyjnym. Czytnik linii papilarnych Touch ID działa bardzo sprawnie, umieszczony został w standardowym przycisku „Home”. Dzięki ustawieniom w opcjach telefonu, możesz wykorzystać go, aby zapobiec odblokowaniu smartfona przez niepożądaną osobę lub jedynie uruchomieniu poszczególnych aplikacji.

5s – uniwersalny i niezawodny

iPhone w wersji 5s bez wątpienia wart jest swojej ceny – nabywając ten model, możesz być pewien otrzymania produktu najwyższej jakości. Poręczny telefon, który zachwyca ogromem funkcji oraz stabilnością działania. Doskonały zarówno dla przedsiębiorców ceniących sobie skuteczność, jak i dla miłośników praktycznych

 

Dodaj komentarz