Integracje – dodatkowe możliwości w PrestaShopie!

photo-1504353888070-4ee702492320Każdy właściciel sklepu internetowego chciałby, by witryna była odpowiednio skonfigurowana i dopasowana do jego wymagań. Jeśli szukacie oprogramowania do sklepu, które da Wam wiele możliwości konfiguracji, wybierzcie PrestaShop. Z pewnością słyszeliście o licznych modułach i integracjach, które wciąż powstają i ułatwiają obsługę sklepu? Dziś przyjrzymy się bliżej integracjom.

PrestaShop – dla kogo?

Z roku na rok coraz bardziej rośnie popularność oprogramowania PrestaShop. Nic dziwnego, jest to otwarte oprogramowania, które daje nam wiele funkcjonalności, dzięki możliwości dodawania dodatkowych modułów i integracji. Jeśli masz małą firmę, podstawowe, wbudowane funkcjonalności powinny Ci wystarczyć. W przypadku większych sklepów internetowych mogą być potrzebne dodatkowe moduły, które pomogą w pełni spersonalizować witrynę. I to właśnie oferuje PrestaShop. Jeśli nie znajdziemy modułu czy integracji dopasowanych do naszych oczekiwań, zawsze może nam pomóc programista Prestashop https://damianslimak.pl/prestashop/.

Intergracje PrestaShop

Pewnie niektórzy z Was słyszeli o integracjach. Czym one w ogóle są? Do czego mogą się przydać? Najprościej mówiąc, jest to pewnego rodzaju wsparcie Prestashopczyli rozbudowanie systemu oferujące skrócenie czasu wykonywania niektórych funkcjonalności. Twórcami integracji są oczywiście programiści. Jakie integracje mamy do wyboru? Wśród najpopularniejszych integracji spotkamy:

  • Integrację Allegro – daje nam możliwość szybkiego wystawienia aukcji na Allegro. Dzięki niej możemy zaimportować zamówienia i klientów, a także zmienić stany magazynowe.
  • Integrację z hurtowniami – dzięki niej w zaledwie kilka minut zaimportujemy tysiące produktów z różnych hurtowni.

Dodaj komentarz