Naprawa białej strony w prestashop

code-820275_960_720Błąd w oprogramowaniu prestashop, w postaci białej strony, może wystapić również u Ciebie. Dzisiaj, powiemy Ci jak sobie z nim poradzić.

 

Prestashop, to otwarte oprogramowanie, na bazie którego możesz uruchomić swój sklep internetowy. Osoby, które decydują sie sprzedawać swoje produkty w sieci, najczęściej wybierają właśnie ten skrypt, ze względuy na funkcjonalność i dużą możliwość modyfikacji narzędzi. Jego zalety są znane wszystkim, ale czasami jakiś mini błąd może nas zaskoczyć i opóźnić naszą pracę. Dzisiaj, zajmiemy się najczęstszym błędem, występującym w prestashop – biała strona.

Naprawa białej strony w prestashop

Aby usunąć białą stronę w oprogramowaniu prestashop, musimy podjąć następujące czynności:

– edytujemy plik config/defines.inc.php,

– wartość _PS_MODE_DEV_, zmieniamy na true.

Inne porady dotyczące naprawy białej strony

Jeżeli nie masz doświadczenia i zabranie się za samodzielną naprwe oprogramowania prestashop, jest dla Ciebie zbyt czasochłonne, to idealnym rozwiązniem, będzie zatrudnienie do tego wykwalifikowanego specjalisty. Taki doświadczony fachowiec, w szybki i sprawny sposób, pozbędzie się białej strony, a Ty oszczędzisz swój czas i nerwy.

Nie wiesz gdzie znaleźć takiego dobrego specjalistę? Nie musisz się martwić, w tym miejscu możesz się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat: https://goldenduck.pl/blog/naprawa-prestashop-17-biala-strona-b25.html. Jeśli to dla Ciebie za mało, to możesz odwiedzić jeszcze tę stronę: https://asani.pl/naprawa-prestashop/.

Naprawa oprogramowania prestashop nie musi być trudna. Wystarczy tylko znaleźć odpowiedniego fachowca. Pamiętaj, im szybciej tym lepiej. Od prawidłowego funkcjonoania Twojej strony, zależy ilośc zleceń, projektów i sprzedaży.

Dodaj komentarz