Oferujemy odzież ochronną w niskich cenach

boots-19404_640Nasz sklep z artykułami bhp oraz butami roboczymi i odzieżą ochronną jest renomowanym centrum sprzedaży przedmiotów niezbędnych do wykonywania pracy w określonych warunkach. Jesteśmy w czołówce sklepów rekomendowanych przez specjalistów z branży bezpieczeństwa i higieny pracy.

W naszym asortymencie znajdują się atestowane produkty, spełniające odpowiednie normy i posiadające niezbędne oznaczenia, dopuszczające dany towar do użytku. Oferowane przez nas przedmioty pochodzą wyłącznie od polskich producentów, produkujących odzież ochronną i roboczą oraz buty ochronne dla przedstawicieli różnych zawodów. Oferujemy ubrania chroniące przed czynnikami zewnętrznymi i zabezpieczające użytkowników przed różnymi zagrożeniami. Posiadamy w sprzedaży odzież dla przedstawicieli takich branż i zawodów, jak służba zdrowia, robotnicy pracujący w zakładach produkcyjnych, pracownicy budowlani, spawacze, elektrycy, ogrodnicy, pracownicy laboratoriów chemicznych oraz chemicy i robotnicy mający kontakt z substancjami chemicznymi i pracujący w obszarach, gdzie występuje niebezpieczeństwo wybuchu.

Nasza odzież ochronna posiada także – w razie potrzeby – właściwości chroniące przed działaniem czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, mróz, silny wiatr i upał. Co więcej, nasze produkty cechują niskie ceny, gdyż prowadzimy sprzedaż hurtową, jeśli klient zamawia większą ilość towaru. W przypadku, gdy klient jest zainteresowany wyłacznie jedną rzeczą z naszego asortymentu, istnieje możliwość zakupu towaru po doliczeniu podatku VAT.

Dodaj komentarz