Poświąteczne oferty telefonów

142142033473850800Okres poświąteczny jest czasem, gdy w niższych cenach możemy kupić wiele produktów. Choćby komputer lub nowy telefon. W związku z tym, że w tym czasie jest też najwięcej promocji możemy kupić także wiele usług, na przykład abonament telefoniczny lub telewizyjny. I tym sposobem w okresie poświątecznym wielu osobom kończą się umowy, które zmieniamy, przedłużamy, albo z nich rezygnujemy. Niewiele jest jednak osób, które rezygnują z usług, z których przez tak długi czas korzystali. Usługodawcy wiedzą o tym i przed świętami serwują nam najwięcej różnych propozycji nowych produktów w atrakcyjnych cenach. Dotyczy to także ofert telefonów komórkowych i abonamentów telefonicznych.

iPhonowy HIT

Od jakiegoś czasu na rynku możemy spotkać się z ofertami telefonów produkowanych przez Apple. Niestety są to bardzo drogie telefony, za iPhona 4s zapłacimy około 1000zł. Najnowszy model, czyli iPhone 6 kosztuje ponad 2000zł. w ofercie abonamentowej! Ile taki telefon kosztuje bezpośrednio u producenta? Sprawdziliśmy oferty telefonów w sklepie internetowym Apple’a. W Polsce nowy iPhone 6 kosztuje od 2949zł., natomiast iPhone 6 Plus kosztuje już 3399zł. Czym się różnią te dwa modele, że ich różnica w cenie jest tak wysoka? Telefony różnią się między sobą wielkością aparatu i rozdzielczością ekranu. To jest ich jedyna różnica, poza tym wszystko pozostaje bez zmian. Ludzie oszaleli na punkcie iPhona i nie są to już tylko telefony, iPhony stały się designerskimi gadżetami, które świadczą o statusie społecznym. Nie jest to dobra cecha, jednak ludzie sami stwarzają tego typu podziały.

Oferty sieci komórkowych

Sieci komórkowe również przygotowują świąteczne oferty telefonów. W tym okresie wyjątkowo dużo jest ofert telefonów dla dzieci i dla osób indywidualnych, mniej dla firm. Orange i T-mobile także przygotowali ciekawe propozycje zarówno abonamentów jak i telefonów. Sieci komórkowe oprócz usług telekomunikacyjnych zachęcają też do kupna u nich gier i konsol do gier.

A może zakupy w sklepie internetowym?

Jeśli nie chcemy wydać majątku na zakupy, zawsze możemy sprawdzić oferty w sklepach internetowych. Po świętach tam także spotkamy się z wieloma promocjami i okazjami cenowymi. Znajdziemy też wiele ofert telefonów i innych produktów, za które w salonie możemy zapłacić więcej. Warto też porównać ze sobą ceny produktów w salonie i w sklepie internetowym. Dopiero po takim zestawieniu ofert powinniśmy zdecydować, którą ofertę wybrać.

Dodaj komentarz